prodej, pokládka a renovace podlah
Pokud hledáte někoho, kdo vám položí podlahu, jsme tu pro vás.
Volejte 604 208 509 nebo pište na los_kachlos@seznam.cz

Pokládka dřevěných a laminátových podlah, podlahářství

Naše firma se zabývá pokládkou parket, plovoucích, dřevěných podlah a podlah vyrobených z masivu. Nejčastějším dřevem k jejich výrobě bývá dub nebo exotické dřeviny, jako jsou např. wenge, brazilská třešeň, bambus, nebo americký ořech. Dalším druhem námi pokládaných podlah jsou parkety. Vyrábějí se z kvalitních dřevin. Z buku, dubu, javoru, jasanu a z exotických dřevin. Jsou vyráběny o síle 14 a 22 mm. Nejdříve je celoplošně nalepíme, pak brousíme, lakujeme nebo olejujeme. svým zkušenostem provádíme renovaci podlah kvalitně, precizně a dokonale.

Renovace parket

Po určitém čase se každá podlaha, která tvoří důležitou součást pokoje, domova, kanceláře nebo tělocvičny, ušpiní, poškodí a znehodnotí. Staré parkety není nutné strhnout a položit nové. Pro ušetření finančních nákladů a pro novou, pěknou podlahu můžete zvolit renovaci podlahy. Obnovíte tak i původní vzhled podlahy. Renovace parket se skládá z několika důležitých a po sobě jdoucích kroků. Vybroušení, tmelení a lakování. Mezi povrchové úpravy parket patří lakování, olejování nebo voskování. Každá naše práce, kterou provádíme má svůj postup a je kvalitně provedena.

Broušení parket

Pokud se rozhodnete obnovit a renovovat vaši starou parketovou podlahu, neváhejte oslovit naši firmu. Zkušenosti a léta praxe v tomto oboru nás staví mezi špičky a odborníky na broušení parket. Naše firma a schopní, zkušení pracovníci se vám postarají o kvalitní zbroušení podlahy, parket. Staré parkety zbrousíme speciálními stroji na parkety. Broušením parket se zbavíte škrábanců, rýh, zažloutlého odstínu barvy a laku, nerovností podlahy, vosku, špíny a skvrn, které se časem na parketách mohou objevit.